Install flash player.

Wiedźmin 3: Dziki Gon PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon PC
Wersja językowa - PL
Instrukcja i Opakowanie - PL
Stan gry - Nowa Folia

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

EDYCJA STANDARDOWA zawiera


Standardowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest doskonałym wyborem nie tylko dla fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego oraz miłośników gier z serii Wiedźmin, ale również dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bogate wydania gier wideo.
Zawartość pudełka z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon:

  • Dysk Blu-ray z grą (DVD w wersji PC)
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry
  • Oficjalne, stworzone przez twórców gry wydawnictwo "Świat Wiedźmina - Kompendium"
  • Piękna, bogata w szczegóły mapa świata gry
  • Zestaw unikalnych naklejek Wiedźmin 3
  • Stylowy rękaw ochronny

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia odsłona popularnej serii cRPG opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Grę wyprodukowało studio CD Projekt RED, czyli zespół odpowiedzialny również za dwie poprzednie części.

Ponownie wcielamy się w znanego z poprzednich odsłon wiedźmina. Główna oś fabularna obraca się wokół kilku oddzielnych wątków. Wśród nich znalazło się poszukiwanie utraconej miłości Geralta oraz inwazja Nilfgaardu na królestwa północy. Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, prześladujący wiedźmina zarówno w powieściach, jak i obecny w pierwszej i w nikłym stopniu w drugiej części serii. Wszystkie te główne zadania oferują filmową jakość opowiadanej historii, z rozgałęzionymi ścieżkami wydarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi i starannie wyreżyserowanymi sekwencjami. Co ciekawe, możemy porzucić część wątków, trzeba będzie jednak liczyć się z wynikającymi z tego faktu przykrymi konsekwencjami. Poza głównymi opowieściami dostępne jest także zatrzęsienie misji pobocznych, które w sumie starczają na ponad sto godzin zabawy. Autorzy zadbali o dużą różnorodność wyzwań. W trakcie przygód będziemy eksplorowali m.in. jaskinie, prastare ruiny i tętniące życiem wioski. Zapolujemy na potwory dla zysku oraz specjalnych nagród. Pojawią się również zadania oparte na dochodzeniach. Różne rejony świata oferują swoje własne mini gierki (np. zawody w rzucaniu nożami) ze specjalnymi nagrodami, choć jednocześnie ich ukończenie nigdy nie jest wymagane dla dalszego rozwoju fabuły.

Klasyfikacja PEGI:
18+
Wersja językowa: Polski Dubbing

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Wiedźmin 3: Dziki Gon PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon PC
Wersja językowa - PL
Instrukcja i Opakowanie - PL
Stan gry - Nowa Folia

Napisz swoją recenzję