Install flash player.

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 karty WiiU

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 karty WiiU

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 karty Wii U
Wersja językowa - Ang
Instrukcja i Opakowanie - Ang
Stan gry - NOWA FOLIA

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,75 zł.


Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

Zestaw zawiera grę Animal Crossing: amiibo Festival, figurkę amiibo Isabel oraz 3 karty amiibo.

Przygotuj się, aby zabrać swoich przyjaciół i swoją rodzinę w świat gry na Wii U Animal Crossing: amiibo Festival. Zagraj w cyfrowę grę planszową w urokliwym świecie Animal Crossing, serii, która przenosząc graczy do wyjątkowego tętniącego życiem miasteczka, pozwala im zaprzyjaźnić się z jego mieszkańcami będącymi zwierzakami oraz żyć we własnym tempie. Animal Crossing: amiibo Festival zaprasza do czterech graczy – i ich nowe figurki amiibo – na planszę, która ciągle się zmienia.

Po użyciu figurek amiibo z serii Animal Crossing*, gracze przejmują kontrolę nad ich ulubionymi postaciami, takimi jak Isabelle, Tom Nook czy K.K, które poróżują po planszy, próbując zebrać jak najwięcej Punktów Szczęścia (Happy Points). Stuknięcie amiibo w GamePada Wii U przekłada się na rzut kostką i, co za tym idzie, kolejny ruch. Na każdym polu można obejrzeć krótki skecz ze swoją postacią, w którym bierze ona udział w zabawnej przygodzie – na przykład śpiewa publicznie, aby uzyskać Belly (waluta używana w Animal Crossing), wybiera się do sklepu czy odwiedza muzeum. Skecze nie tylko wpływają na ilość posiadanych Bellów i Szczęśliwych Punktów, ale też pokazują świat Animal Crossing i jego mieszkańców na nowe sposoby, co na pewno wywoła uśmiech na twarzy wszystkich graczy.

Każda sesja gry ma miejsce w innym miesiącu, podczas którego jedna tura odpowiada jednemu dniu. Możliwe jest doświadczenie wszystkich czterech pór roku, a w każdym miesiącu dostępne są inne unikalne wydarzenia, od Zawodów Wędkarskich i konkursów łapania owadów (zwanych Bug-Offami), aż po ryzykowny handel rzepami. W każdą niedzielę gracz może kupić rzepy od Joan, które będzie musiał sprzedać przed kolejną niedzielą. Jej ceny są inne na każdym polu, dlatego możesz skończyć zarówno sprzedając wszystkie swoje zapasy z wielkim zyskiem, jak i być zmuszonym do pozbycia się swoich rzep ze stratą.

Zebrane Punkty Szczęścia mogą być zapisywane na kartach amiibo Animal Crossing i używane do odblokowywania nowych emocji i strojów – jest ich po pięć na każdą postać. Zmieniać się będzie nie tylko sterowany przez Ciebie bohater, ale również miasto. Wraz z kolejnymi przeprowadzanymi w grze inwestycjami, tworzone będą nowe budynki i nowe drogi, dzięki czemu z czasem grać można na nowe sposoby.

Karty amiibo Animal Crossing mogą także zostać użyte w celu wzięcia udziału w przeróżnych mini-grach. Sprawdź swoją wiedzę na temat Animal Crossing w teleturnieju lub ustrzel jak najwięcej balonów na Balonowej Wyspie (Balloon Island). W Ucieczce z Pustynnej Wyspy (Desert Island Escape) musisz wykorzystać różne umiejętności zwierzaków, odszukać materiały i unikać wrogów, aby w ciągu siedmiu dni zbudować tratwę i dostać się w bezpieczne miejsce.


Klasyfikacja PEGI:
7+
Wersja językowa: AngielskaBrak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 karty WiiU

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 karty WiiU

Animal Crossing Amiibo Festival + Amiibo Isabel + 3 karty Wii U
Wersja językowa - Ang
Instrukcja i Opakowanie - Ang
Stan gry - NOWA FOLIA

Napisz swoją recenzję