Install flash player.

Life is Strange Limitowana Edycja Ps4

Life is Strange Limitowana Edycja Ps4

Life is Strange Limitowana Edycja  Ps4
Wersja językowa -  Ang.
Instrukcja i Opakowanie - Ang.
Stan gry - Nowa Folia

Więcej szczegółów

Stan: Pre-Order

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Edycja zawiera

Artbook

Soundtrak

Poniżej lista utworów, które trafią na płytę z soundtrackiem.

Utwory z licencją

1. Syd Matters – ‘To All Of You’
2. Jose Gonzales – ‘Crosses’
3. Angus & Julia Stone – ‘Santa Monica Dream’
4. Sparklehorse – ‘Piano Fire’
5. Alt J – ‘Something Good’
6. Local Natives – ‘Mt. Washington’
7. Bright Eyes ‘Lua’
8. Mogwai – ‘Kids Will Be Skeletons’
9. Amanda Palmer – ‘In My Mind’ (feat. Brian Viglione)
10. Message To Bears ‘Mountains’
11. Breton – ‘Got Well Soon’
12. Mud Flow – ‘The Sense of Me’
13. Foals – ‘Spanish Sahara’
14. Syd Matters – ‘Obstacles’

Utwory skomponowane przez Jonathana Moraliego

15. ‘Golden Hour’
16. ‘The Storm’
17. ‘Blackwell Academy’
18. ‘Kate’
19. ‘Timeless’
20. ‘Timelines’
21. ‘Night Walk’
22.‘Max & Chloe’

Life is Strange  stworzona przez francuskie studio DONTNOD Entertainment. Deweloper znany jest z wydanej w 2013 roku zręcznościowo-przygodowej gry Remember Me, która spotkała się z mieszanymi recenzjami oraz opiniami graczy. Life is Strange powstało we współpracy z firmą Square Enix. Life is Strange jest jedną z pierwszych produkcji, które próbują skopiować i wykorzystać sprawdzoną oraz wyjątkowo popularną formułę przygodówek studia Telltale, takich jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Oznacza to, że kluczową rolę w grze pełni jej fabuła, a opowiadanej historii podporządkowane zostały pozostałe elementy rozgrywki, które pełnią drugorzędną rolę. Chodzi tu np. o swobodną eksplorację lub interakcję ze światem przedstawionym. Podobnie jak w hitach Telltale, gracze muszą podejmować decyzje w kluczowych momentach przygody, które mają istotny wpływ na jej przebieg. Ciekawym elementem, wyróżniającym Life is Strange na tle konkurencji, jest to, że główna bohaterka dysponuje mocą pozwalającą jej cofać się w czasie.

Pozwala to graczom na testowanie różnych wariantów wydarzeń bez potrzeby wielokrotnego przechodzenia każdego epizodu. Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon. Po 5 latach przerwy wraca do niego Max Caulfield, wkraczająca w dorosłość główna bohaterka gry, która niedawno wróciła w rodzinne strony, by rozpocząć naukę w prestiżowej szkole wyższej. Na miejscu spotyka się ponownie ze swoją dawną przyjaciółką o imieniu Chloe. Razem z nią stara się rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia koleżanki ze studiów – Rachel Amber. Już na samym początku przygody Max odkrywa w sobie wspomniane moce manipulowania czasem, co jest jedynie początkiem dziwnych i niewytłumaczalnych zdarzeń, które spotkają ją podczas rozgrywki. Life is Strange na PlayStation 4 stoi na wysokim poziomie. Projekty postaci oraz otoczenia nie są jednak fotorealistyczne, ponieważ graficy postawili na wyrazisty, lekko kreskówkowy styl.

Klasyfikacja PEGI:
16+
Wersja językowa: Angielska

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Life is Strange Limitowana Edycja Ps4

Life is Strange Limitowana Edycja Ps4

Life is Strange Limitowana Edycja  Ps4
Wersja językowa -  Ang.
Instrukcja i Opakowanie - Ang.
Stan gry - Nowa Folia

Napisz swoją recenzję