Install flash player.

Disney Infinity 3.0 Star Wars PL Starter Pack Xbox 360

Disney Infinity 3.0 Star Wars PL Starter Pack Xbox 360

Disney Infinity 3.0 Star Wars PL Starter Pack Xbox 360
Wersja językowa - PL.
Instrukcja i Opakowanie - PL.
Stan gry - Nowa Folia

Więcej szczegółów

Stan: Pre-Order

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,25 zł.


Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 


Wszystkie figurki z Disney Infinity 1.0 i 2.0 są kontatybilne z Disney Infinity 3.0.

Zestaw Startowy Disney Infinity 3.0: Star Wars zawiera :

  • czytnik oraz grę Disney Infinity 3.0
  • świat Gwiezdne Wojny: Zmierzch Republiki
  • figurki postaci Ahsoki Tano i Anakina Skywalkera
  • kartę z kodem sieciowym, który odblokuje zawartość dla komputerów oraz urządzeń mobilnych


Zestaw startowy zawiera wyłącznie świat Gwiezdne Wojny: Zmierzch Rep ubliki. Pozostałe światy dostępne są w sprzedaży oddzielnie.

Disney Infinity 3.0 dostarcza dzieciom i rodzicom jeszcze bogatszą zawartość i bardziej zróżnicowaną rozgrywkę niż kiedykolwiek wcześniej w serii, wliczając w to:
- Trzy światy Gwiezdnych Wojen – jeden świat z Epizodów I - III, drugi świat z oryginalnej trylogii, Epizodów IV - VI, oraz trzeci, który zostanie udostępniony w zimie, oparty na nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy
- Dodatkowe światy oferujące zróżnicowaną rozgrywkę i różnorodne środowiska, między innymi świat Disney/ Pixar oparty na nadchodzącym filmie W głowie się nie mieści , oraz świat Marvela zawierający Iron Mana w zbroi Hulkbuster , Ultrona i inne postacie rodem z komiksów
- Usprawniony Plac Zabaw z dwoma nowymi grami w trybie wieloosobowym: wyścigiem gokartów oraz przygodową grą akcji
- Więcej figurek uwielbianych przez fanów postaci The Walt Disney Company , takich jak Mickey i Minnie , Sam Flynn i Quorra z filmu Tron: Dziedzictwo , Mulan i Olaf oraz wiele innych.

 

Akcja gry toczy się na milenium przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Fabuła kręci się wokół paktu, który został podpisany pomiędzy rodziną Thern a potężnym nekromantą Mannimarco. Umowa ta związana jest z próbą odzyskania przez Imperium utraconej potęgi oraz rozciągnięcia jego wpływów na dodatkowe terytoria. Przedstawiciele arystokracji kontynentu Tamriel nie wiedzą jednak, że Mannimarco zawarł sojusz z potężnym demonem Molag Balem, którego celem jest zdobycie władzy nad światem. Dzięki temu mrocznemu przymierzu polegli w walce bohaterowie mogą zostać przywróceni do życia i wrócić do toczenia kolejnych bitew. W założeniu twórców, jest to wstęp to o wiele bardziej skomplikowanej historii.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21437

Każdy ze światów Gwiezdnych Wojen oferuje inne doświadczenia dzięki zróżnicowanej rozgrywce, miejscom w grze oraz postaciom. Akcja świata Gwiezdne Wojny: Zmierzch Republiki ma miejsce w czasach, kiedy Jedi byli u szczytu potęgi, a gracze będą mogli korzystać z Mocy i mieczy świetlnych w spektakularnych starciach. Swoje umiejętności walki będą rozwijać u boku Ahsoki Tano, Anakina Skywalkera , Obi - Wana Kenobiego , Yody i Dartha Maula . Świat Gwiezdne Wojny: Powstanie Przeciw Imperium zabierze graczy na misje w całej galaktyce razem z Lukiem Skywalkerem , księżniczką Leią Organą , Hanem Solo, Chewbaccą oraz Darthem Vaderem . Umożliwi także pokierowanie myśliwcami X - wing lub Sokołem Millenium, aby walczyć ze szturmowcami lub zwiedzać takie planety jak Tatooine , Hoth czy Endor. Co więcej, fani będą mieli wyjątkową okazję wcielić się we wszystkie postacie z Gwiezdnych Wojen we wszystkich światach Gwiezdnych Wojen.

Disney Infinity 3.0 wprowadza także całkowicie nowe trójwymiarowe Centrum Placu Zabaw, które ułatwi graczom wybieranie różnorodnych gatunków rozrywki – wliczając w to platformówki , wyścigi oraz symulatory rolnictwa. Dwie nowe gry na Placu Zabaw w trybie wieloosobowym to przygodowa gra akcji i wyścigi gokartów , . Dzieci i całe rodziny będą mogły grać w nich popularnymi postaciami Disneya, Disney/ Pixar , Marvela i postaciami z Gwiezdnych Wojen – wszystkimi razem w jednolitym środowisku.

Inne światy, figurki oraz gry na Plac Zabaw Disney Infinity 3.0 są sprzedawane osobno. Wszystkie figurki i dyski mocy z wersji 1.0 i 2.0 Disney Infinity są kompatybilne z Disney Infinity 3.0 w usprawnionym Placu Zabaw. Po raz pierwszy dyski mocy będą sprzedawane po cztery sztuki w specjalnych zestawach związanych z danym uniwersum .

Gracze mogą wybrać, do której frakcji należeć będzie ich bohater. Do wyboru są trzy stronnictwa, z których każde walczy z Imperium i znajduje się w posiadaniu potężnej armii. Frakcje te to Pakt Ebonheart (zrzeszający rasy Nordów, Dunmerów i Argonian), Dominium Aldmeru (Altmerowie, Bosmerowie i Khajiitowie) oraz Przymierze Daggerfall (Orkowie, Bretoni, Redgardowie). Ostatecznym celem każdej z nich jest zdobycie stolicy kraju. Przywódca grupy, która tego dokona, zostaje mianowany cesarzem i korzysta ze specjalnych przywilejów. Oprócz tego protagonista może dołączyć do jednej z kilku organizacji zrzeszających postacie o odpowiednich umiejętnościach. Są to m.in. Gildia Magów, Złodziei czy Wojowników.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21437

Klasyfikacja PEGI:
7+
Wersja językowa: Polska Pełna.
 


 

 

 


 Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Disney Infinity 3.0 Star Wars PL Starter Pack Xbox 360

Disney Infinity 3.0 Star Wars PL Starter Pack Xbox 360

Disney Infinity 3.0 Star Wars PL Starter Pack Xbox 360
Wersja językowa - PL.
Instrukcja i Opakowanie - PL.
Stan gry - Nowa Folia

Napisz swoją recenzję