Install flash player.

New Nintendo 3DS XL Metallic Blue

New Nintendo 3DS XL Metallic Blue

Konsola: New Nintendo 3DS XL Metallic Blue
Stan: Nowa
Wersja Językowa: Angielska 
Gwaracja: 24 miesięcy

Więcej szczegółów

Stan: 3-5 Dni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,25 zł.


Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • KONSOLĘ NEW NINTENDO 3DS METALLIC BLUE
  • STYLUS (RYSIK)
  • KOMPLET INSTRUKCJI
  • KARTA PAMIĘCI microSDHC (4 GB)
  • AR - KARTY
  • GWARANCJA
  • KONSOLA NIE ZAWIERA ŁADOWARKI

 

NOWE MOŻLIWOŚCI.

Konsolkę wyposażono w mocniejszy procesor, dzięki czemu gry ładują się o wiele szybciej i działają płynniej, emitując przy tym lepszej jakości grafikę. New Nintendo 3DS to także dwa nowe przyciski i mały substytut gałki analogowej, które umożliwiają bardziej precyzyjne sterowanie w grach.Na tyle konsoli pojawiły się „bumpery” ZR i LR – przyciski o podobnym zastosowaniu znajdziemy w padach do Xboksa One i PlayStation 4.. Konsola jest kompatybilna ze wszystkimi tytułami, które ukazały się na Nintendo 3DS i Nintendo DS. Pojawią się na niej jednak również ekskluzywne nowe produkcje. Zmianie uległo również umiejscowienie slota na kartridże z grami – teraz znajduje się on na przedzie panelu konsoli po lewej stronie. New 3DS chwali się także większym ekranem oraz znacznie wydajniejszym akumulatorkiem, na którego pracę wpływ będzie miała teraz funkcja dostosowywania podświetlenia wyświetlacza do panujących warunków świetlnych. Ulepszone zostanie także wyświetlanie grafiki trójwymiarowej, co przełoży się na lepszą jakość oprawy graficznej poszczególnych produkcji.

 

WYBIERZCIE SWÓJ KOLOR I DOPASUJCIE PANEL!

New Nintendo 3DS będzie dostępne w dwóch kolorach : Metallic Blue i  Metallic Black. Wybierzcie ten, która będzie wam najlepiej pasować. Konsola pozwala na zmianę paneli którę bedzie można zakupić osobno.

NOWY WYMIAR 3D !!!

Odświeżono technologię stereoskopowego 3D, która pozwala na oglądanie trójwymiarowego obrazu bez konieczności zakładania specjalnych okularów. W standardowym 3DS-ie, by cieszyć się tą funkcjonalnością musimy patrzeć wprost na ekran z określonej odległości. W New 3DS wbudowano natomiast kamerkę, która śledzi ruchy naszej głowy i automatycznie dopasowuje działanie efektu.


AMIIBO!

New Nintendo 3DS obsługuje wszystkie figurki amiibo poprzez ułożenie figurki na dolnym ekranie.

KOMPATYBILNOŚĆ!

Konsola jest kompatybilna z wszystkimi grami na konsolę Nintendo DS oraz Nintendo 3DS. Został już także zapowiedziany pierwszy tytuł specjalny tylko na nową wersję konsoli, której starsze wersje nie obsłużą. Dodatkowo konsola posiada internetowy sklep e-shop który oferuje gry z starszych konsol Nintendo w postaci cyfrowej.


Gwaracja 24 Miesięcy

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

New Nintendo 3DS XL Metallic Blue

New Nintendo 3DS XL Metallic Blue

Konsola: New Nintendo 3DS XL Metallic Blue
Stan: Nowa
Wersja Językowa: Angielska 
Gwaracja: 24 miesięcy

Napisz swoją recenzję