Install flash player.

Super Smash Bros. 3DS/2DS

Super Smash Bros. 3DS/2DS

Super Smash Bros 3DS
Wersja językowa - Ang.
Instrukcja i Opakowanie - Ang.
Stan gry - Nowa Folia

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,75 zł.


Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne


Super Smash Bros. to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii na konsole Nintendo, której ekspansja zaczęła się w 1999 roku na 64 (Super Smash Brothers), a potem kolejne odsłony pojawiły się na GameCube’ie (Melee) oraz Wii (Brawl). Nowa część marki jest wierna rozwiązaniom charakterystycznym dla poprzedniczek.

Rozgrywka w grze sprowadza się do ścierania się na specjalnie przygotowanych do tego wielopoziomowych, zróżnicowanych arenach. Zabawa nie polega wyłącznie na zwykłym okładaniu przeciwników, jak w tradycyjnych bijatykach, lecz niekiedy oblicze tytułu zmienia się nie do poznania, a co za tym idzie – rozgrywka zaczyna przypominać inne gatunki, np. platformówki.

Tradycyjnie już dla kolejnych odsłon cyklu rozszerzono obsadę postaci, jakie pojawiły się w Super Smash Bros. W szranki stanąć mogą między sobą tacy bohaterowie, jak księżniczka Peach, Donkey Kong, Bowser, Pikachu, Kirby, Fox, Samus, Link, Mario oraz zupełnie nowe „twarze”, m.in. postacie z Animal Crossing, innego tytułu Nintendo, czy Mega Man, kultowy charakter narodzony w firmie Capcom. Każdy z pretendentów został wyposażony w charakterystyczny dla siebie zestaw ciosów i umiejętności specjalnych.

Grafika w wersji na 3DS-a prezentuje się nieco inaczej niż w bliźniaczej odsłonie na stacjonarną platformę sprzętową, gdyż została okraszona nutką cel-shadingu. Dzięki takiemu zastosowaniu oprawa wizualna jest bardziej kreskówkowa, ale specyficzny styl pasuje do lekkiego klimatu gry.

Klasyfikacja PEGI:
12+
Wersja językowa: Angielska

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Super Smash Bros. 3DS/2DS

Super Smash Bros. 3DS/2DS

Super Smash Bros 3DS
Wersja językowa - Ang.
Instrukcja i Opakowanie - Ang.
Stan gry - Nowa Folia

Napisz swoją recenzję